COMPO EXPERT GMBH

Sağlıklı büyüme için güçlü bir ortak olan COMPO EXPERT’in temelleri, 1956 yılında Almanya’nın Münster şehrinde atılmıştır. Üretim tesislerinde imal edilen yüksek kaliteli ve en son teknolojileri bünyesinde barındıran ürün portföyü ile uluslararası öncü firmalar arasında yer alan COMPO EXPERT; saksı toprağı, gübre ve ayrıca bitki koruma ürünleri de dahil olmak üzere, çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Tarla-bahçe bitkileri, fidanlıkla, süs bitkileri, peyzaj ve çim alanlarının gübrelenmesinde kullanılmak üzere her amaca uygun birçok farklı nitelikte özel gübre çeşidi sunulmaktadır.

COMPO EXPERT, ithalatçılarından başlayıp, en son kullanıcılara kadar uzanan tedarik zinciri ile birlikte, çiftçi dostu bir çözüm ortağı çabası içerisindedir. Yapılan yoğun pazar araştırmalarından elde edilen sonuçlar ışığında, Ar-Ge çalışmaları müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak sürdürülmektedir.

COMPO EXPERT Türkiye organizasyonu, bölgesel ithalatçı sistemini kendisine esas almıştır. EFORGANİK, bu sistem içerisinde Türkiye’de uzun yıllar ürünleri bilinen COMPO EXPERT’in İç Anadolu bölgesi organizasyonunda çok ciddi ve güçlü bir iş ortağı olarak hem müşterilerine hem de üreticilere, daha yakın bir şekilde daha hızlı ve daha müşteri odaklı servis vermek için çalışmaktadır.

COMPO EXPERT ve EFORGANİK, 2007 yılından itibaren tecrübe ile inovasyon ve teknoloji liderlerinin buluştuğu, en yüksek kalitede çözümler sunan bir iş ortaklığına dönüşmüştür.